INSPIRE ME 12.01.2015Inspire me to cotygodniowy cykl wpisów, w którym dzielę się z Wami inspirującymi mnie rzeczami. Przedstawiam w nim filmy warte uwagi, książki, po które warto sięgnąć, cytaty zawierające kwintesencję życia jak i garść linków, na które natknęłam się ostatniego tygodnia i przypadły mi do gustu.


Film tygodnia:


Ostatnie wakacje, 2006

Wspaniały film o kobiecie, która dowiedziawszy się o śmiertelnej chorobie porzuciła dotychczasowy tryb życia i zaczęła spełniać swoje marzenia. Gorąco polecam.


Książka tygodnia
  
   
Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń - Nick Vujicic.

Znacie Nicka? Jeżeli nie, koniecznie powinniście poznać jego historię. To postać, która inspiruje miliony. Nick urodził się bez rąk i bez nóg - mimo tego doskonale sobie radzi i odnosi sukcesy. Obowiązkowa lektura dla każdego, kto wciąż znajduje w swoim życiu wymówki, ale i dla tych, którzy chcą się zmotywować.


Cytat tygodnia

 " Doubt kills more dreams than failure ever will."


Grafika tygodnia

via Pinterest


Muzyka tygodnia:
  
 
 
Linki

1.   Wyzwanie czytelnicze - tegoroczne wyzwanie czytelnicze szczególnie mi się spodobało. Jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście koniecznie zajrzyjcie tutaj.

2.  LubimyCzytać strona, która przyda się każdemu podejmującemu wydanie czytelnicze i nie tylko. Tworzymy własne biblioteczki z książkami, które przeczytaliśmy lub chcemy przeczytać. Raj dla moli książkowych.

3.   Bookeriada  mnóstwo recenzji książek, a także artykułów i akcji związanych z książkami.                       

4.    Nie wiesz jakie książki warto w swoim życiu przeczytać? Pomoże Ci w tym stworzona przez BBC lista 100 książek do przeczytania  przed śmiercią.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

....