DIY: WIELKANOCNA GIRLANDADziś kolejny wielkanocny projekt DIY, który odmieni Wasze wnętrze. Zrobienie tej słodkiej girlandy zajmuje naprawdę niewiele czasu. Girlanda pasuje zarówno do dziecięcego pokoju jak i salonu zachwycając swoją prostotą. Tej wiosny stawiam na biel i róż, jednak wszystkie inne połączenia kolorystyczne będą wyglądały tutaj dobrze. Najważniejsza jak zawsze pozostaje inspiracja. 

Potrzebne materiały:

* papier (w tym kolorowy)
* klej
* taśma klejąca
* nożyczki
* sznurek/nitka
* małe pompomy lub wata na ogonki


Sposób wykonania:
  
Szablon do wykonania trójkątów i zajączków znajdziecie tutaj, jeżeli potraficie możecie wykonać swój własny.

Zaczynamy od odrysowania i wycięcia trójkątów. Do wykonania swojej girlandy użyłam 7 trójkątów (3 białych i 3 różowych). Następnie wycinamy zajączki, które przyklejamy na środek każdego trójkąta. Pamiętajcie również o doklejeniu ogonków, wykorzystując w tym celu małe pompomy lub po prostu watę uformowaną w kulkę.

Gotowe trójkąty przymocowujemy do sznurka za pomocą taśmy zachowując odstępy między każdym. Sznurek położyłam na tyle trójkąta (0,5 cm od górnego brzegu) i przykleiłam taśmą.


Tak naprawdę to wszystko i girlanda jest gotowa. Mówiłam, że jej wykonanie zajmuje zaledwie chwilę, za to cieszy oko przez długi czas.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

....