8 FILMÓW, KTÓRE WARTO OBEJRZEĆ


Czasami potrzebujemy trochę czasu dla siebie. Zatrzymać się na chwilę i zrobić coś dla siebie lub po prostu odpocząć. Zdarza Wam się tak, że macie ochotę obejrzeć jakiś dobry film, ale nie macie pojęcia na co się zdecydować. Sama często stoję przed takim dylematem, dlatego też postanowiłam podzielić się z Wami krótką listą filmów, które obejrzałam i gorąco polecam. Są to filmy wyjątkowe - historie, które motywują, podnoszą na duchu i sprawiają, że rośnie w nas wdzięczność za to co mamy, a także za możliwości, które są nam dane.

Nie będę pisała recenzji przedstawionych filmów, każdy może łatwo znaleźć je w internecie. Po prostu podam Wam tytuły, które są godne zapisania i gdy tylko nadarzy się okazja, koniecznie obejrzyjcie.

Pierwsze dwa filmy, które widzicie na samym początku posta to:
"Nietykalni" i"Choć goni nas czas". Dwie fascynujące historie ludzi z różnych grup społecznych.     

 "W pogoni za szczęściem" i "Siła spokoju", bo siła i możliwości, które w nas tkwią nie znają granic.

"Jestem na Tak" - pozytywne nastawienie i mówienie "Tak" nawet wtedy gdy chcemy powiedzieć "Nie" może wydawać się dość proste, ale czy na pewno? Może warto wypróbować na sobie? ;-)

"Odmieniec" - każdy z nas jest inny, jednak nikt nie chce być traktowany gorzej ze względu na swoją inność.
Moje dwie ostatnie propozycje to kino Bollywood. To prawda, że trzeba zarezerwować sobie na nie trochę więcej czasu, ale dla tej pozytywnej energii, radości i pięknych strojów naprawdę warto.  

"Gdyby jutra nie było" i "Nazywam się Khan".

Historia Khana wzrusza mnie za każdym razem gdy oglądam ten film. Tak często pochopnie oceniamy ludzi wrzucając ich do jednego worka. Zamiast zainteresować się drugą osobą jej historią, kulturą, stylem życie bez zastanowienia przejmujemy stereotypy. Naprawdę gorąco polecam Wam w szczególności ten drugi film.

Mam nadzieję, że każdy znalazł tutaj coś dla siebie. Jeśli macie swoje perełki wśród filmów proszę podzielcie się nimi ze mną. Miłego oglądania!

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

....